Pop-up: NATURA – 15 mm (50g)

6.30 s DPH

Last Sold  20 predané v poslednom 11 hodine

Pop-upy s príchuťou  – natura – je v ponuke výrobcu TTM-Bio špičkovým produktom.

+
 •  Opýtať sa otázku

  Pop-up: NATURA - 15 mm (50g)

  6.30 s DPH

  Opýtať sa otázku

    Dátum doručenia: mar 22 – mar 24

  Zaručená bezpečná platbaTrust

  Popis

  Plávajúce nástrahy: Pop-up: NATURA – 15 mm (50g)

  Úspešnosť vznášajúceho sa boilies je nesporná, preto sme vyvinuli mini variant Pop up boilies.

  Vďaka rôznemu ochuteniu a rôznofarebnému prevedeniu ho môžeme úspešne používať v ktoromkoľvek období roka. Novým zložením sme dosiahli zvýšenie vztlaku a získali sme oveľa atraktívnejšiu nástrahu, ktorá si po dlhú dobu uchováva svoje vlastnosti. Použijeme jednu, alebo dve guľky, v druhom prípade je vhodná rôznofarebná kombinácia, pre získanie atraktívnejšieho, farebne kontrastného vzhľadu.

  Aktualizované kombinácie príchutí boli vybrané tak, aby sa dali používať takmer kedykoľvek počas roka. Aromatické Pop-upy sú veľmi intenzívne, takže stále môžete cítiť ich chuť a vôňu aj po opakovanom nahodení.

  dostatočne tvrdé aby odolali silám pri nahadzovaní.

  Pop-up: NATURA – 15 mm (50g)
  Balenie: 50 g

  —————————————

  Čo je to pop-up?

  Výrobky Pop-Up, vyrobené výrobcom TTM-Bio, disponujú takou nadnášajúcou sa vlastnosťou, ktorému na trhu niet páru a môžu prinášať najlepšiu úspešnosť vtedy, keď je koncový nadväzec čo najviac odľahčený.

  Väčšie nástrahy budú nevyhnutnou zásobou pre rybárov boilies, kým nástrahy s menšími rozmermi sú nevynechateľnými pre techniku method.

  Táto nástraha bola svojím obsahom vytvorená a optimalizovaná tak, aby mohla dlhodobo pomáhať v zachovaní kondície celého vodného ekosystému, aby neohrozovalo zdravie rýb.

  Obsahujú  také tekuté prísady, prirodzené bielkovinycukry, ktoré napomáhajú tráveniu rýb a zlepšujú ich imunitný systém, a zároveň hodnotné prísady ich budú dlhodobo stimulovať a lákať na ich skonzumovanie.  Čítať viac o pop-up.

   

   

  Ďalšie informácie

  Veľkosť

  , ,

  Vlastnosť

  Potápavé, Varené

  Príchuť

  Natura

  Close Košík
  Close Obľúbené
  Naposledy Zobrazené Close
  Close

  Close
  Navigácia
  Kategórie