Pelety – zelené – 4 mm – 1kg

6.50 s DPH

Last Sold  4 predané v poslednom 5 hodine

Pelety – zelené – 4 mm – 1kg.  Bol špeciálne vyvinutý na chov kaprov. Obsahuje všetky bielkoviny, rastlinné a živočíšne zložky, vitamíny, minerálne doplnky a zdroje energie, ktoré z neho robia ľahko stráviteľné a vysoko výživné krmivo pre kapry.

+
 •  Opýtať sa otázku

  Pelety - zelené - 4 mm - 1kg

  6.50 s DPH

  Opýtať sa otázku

    Dátum doručenia: mar 27 – mar 29

  Zaručená bezpečná platbaTrust

  Popis

  Pelety – zelené – 4 mm – 1kg. Rodina metodických peliet vyrábaných spoločnosťou TTM-BIO bola špeciálne vyvinutá na rýchly rybolov.

  Obsahuje všetky bielkoviny, rastlinné a živočíšne zložky, vitamíny, minerálne doplnky a zdroje energie, ktoré z neho robia ľahko stráviteľné a výživné krmivo pre kapry.

  Zložky sa pri výrobe melú na čo najjemnejšiu veľkosť častíc. Tým sa zlepšuje stráviteľnosť, trvanlivosť a odolnosť krmiva voči vode. Minerálny premix sa pridáva pred mletím a vitamínový premix sa pridáva po mletí v rôznych fázach procesu miešania, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky a čo najkomplexnejšie krmivo pre ryby.

  Veľkosť: 4 mm/1 kg


  Čo sú to Pelety?  Čítať viac o peletoch…

  Vysoko atraktívne pelety s okamžitým účinkom a rýchlou rozpustnosťou.

  Sú vyrobené zo 100% extrudovaných zložiek, zaisťujúcich výbornú stráviteľnosť a spoľahlivé fungovanie aj v studenej vode. Kvalitné esencie zvyšujú ich atraktivitu.

  Už niekoľko minút po vhodení do vody začínajú vytvárať atraktívne ľahko sfarbený, aromatizovaný oblak a uvoľňujú drobné čiastočky do stĺpca. Vyznačujú sa pomerne krátkou dobou rozpadu max. niekoľkých hodín (v závislosti od priemeru a teplote vody).

   

  Ďalšie informácie

  Veľkosť

  ,

  Vlastnosť

  Potápavé, Varené

  Close Košík
  Close Obľúbené
  Naposledy Zobrazené Close
  Close

  Close
  Navigácia
  Kategórie