Pelety – zelené – 1 mm – 1kg

7.00 s DPH

Last Sold  16 predané v poslednom 18 hodine

Pelety – zelené – 1 mm – 1kg.  Bol špeciálne vyvinutý na chov kaprov. Obsahuje všetky bielkoviny, rastlinné a živočíšne zložky, vitamíny, minerálne doplnky a zdroje energie, ktoré z neho robia ľahko stráviteľné a vysoko výživné krmivo pre kapry.

+
 •  Opýtať sa otázku

  Pelety - zelené - 1 mm - 1kg

  7.00 s DPH

  Opýtať sa otázku

    Dátum doručenia: mar 22 – mar 24

  Zaručená bezpečná platbaTrust

  Popis

  Pelety – zelené – 1 mm – 1kg. Rodina metodických peliet vyrábaných spoločnosťou TTM-BIO bola špeciálne vyvinutá na rýchly rybolov.

  Pelety Green Method obsahujú všetky bielkoviny, rastlinné a živočíšne zložky, vitamíny, minerálne doplnky a zdroje energie, ktoré rybám poskytujú ľahko stráviteľnú a vysoko výživnú stravu.

  Zelená verzia bude obľúbená u kaprárov aj amurov. Dali sme si záležať na tom, aby sme vo výrobku udržali nízke množstvo živočíšnych bielkovín a zároveň z neho urobili lákavú desiatu so zvýšeným obsahom sacharidov.

  Zložky sa pri výrobe melú na čo najjemnejšiu veľkosť zrna. Tým sa zlepšuje stráviteľnosť a zvyšuje sa trvanlivosť a odolnosť krmiva voči vode. Minerálny premix sa pridáva pred mletím a vitamínový premix sa pridáva po mletí v rôznych fázach miešania, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky a čo najkomplexnejšie krmivo pre ryby.Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

  Pelety – zelené – 1 mm – 1kg

  Veľkosť: 1 mm/1 kg


  Čo sú to Pelety?  Čítať viac o peletoch…

  Vysoko atraktívne pelety s okamžitým účinkom a rýchlou rozpustnosťou.

  Sú vyrobené zo 100% extrudovaných zložiek, zaisťujúcich výbornú stráviteľnosť a spoľahlivé fungovanie aj v studenej vode. Kvalitné esencie zvyšujú ich atraktivitu.

  Už niekoľko minút po vhodení do vody začínajú vytvárať atraktívne ľahko sfarbený, aromatizovaný oblak a uvoľňujú drobné čiastočky do stĺpca. Vyznačujú sa pomerne krátkou dobou rozpadu max. niekoľkých hodín (v závislosti od priemeru a teplote vody).

   

  Ďalšie informácie

  Veľkosť

  ,

  Vlastnosť

  Potápavé, Varené

  Close Košík
  Close Obľúbené
  Naposledy Zobrazené Close
  Close

  Close
  Navigácia
  Kategórie