Pelety – krmivo pre kapre – 8 mm – 1kg

5.70 s DPH

Last Sold  15 predané v poslednom 19 hodine

Pelety – krmivo pre kapre – 8 mm – 1kg . Obsahuje všetky cenné zložky, stimulátory chuti do jedla a posilňovače imunity, ktoré ryby obzvlášť obľubujú a potrebujú.

 

+
 •  Opýtať sa otázku

  Pelety - krmivo pre kapre - 8 mm - 1kg

  5.70 s DPH

  Opýtať sa otázku

    Dátum doručenia: mar 27 – mar 29

  Zaručená bezpečná platbaTrust

  Popis

  Pelety – krmivo pre kapre – 8 mm – 1kg. Rodina metodických peliet vyrábaných spoločnosťou TTM-BIO bola špeciálne vyvinutá na rýchly rybolov.

  Obsahuje všetky bielkoviny, rastlinné a živočíšne zložky, vitamíny, minerálne doplnky a zdroje energie, ktoré z neho robia ľahko stráviteľné a výživné krmivo pre kapry.

  Zložky sa pri výrobe melú na čo najjemnejšiu veľkosť častíc. Tým sa zlepšuje stráviteľnosť, trvanlivosť a odolnosť krmiva voči vode. Minerálny premix sa pridáva pred mletím a vitamínový premix sa pridáva po mletí v rôznych fázach procesu miešania, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky a čo najkomplexnejšie krmivo pre ryby.

  Pelety – krmivo pre kapre – 8 mm – 1kg

  Veľkosť: 1 kg


  Čo sú to Pelety?  Čítať viac o peletoch…

  Vysoko atraktívne pelety s okamžitým účinkom a rýchlou rozpustnosťou.

  Sú vyrobené zo 100% extrudovaných zložiek, zaisťujúcich výbornú stráviteľnosť a spoľahlivé fungovanie aj v studenej vode. Kvalitné esencie zvyšujú ich atraktivitu.

  Už niekoľko minút po vhodení do vody začínajú vytvárať atraktívne ľahko sfarbený, aromatizovaný oblak a uvoľňujú drobné čiastočky do stĺpca. Vyznačujú sa pomerne krátkou dobou rozpadu max. niekoľkých hodín (v závislosti od priemeru a teplote vody).

  Obsahuje všetky cenné zložky, stimulátory chuti do jedla a posilňovače imunity, ktoré ryby obzvlášť obľubujú a potrebujú.

  Jeho použitie je obmedzené len fantáziou rybára. Môže sa použiť na doladenie bojlimixov, ako základ pre stick mix, na zvýšenie obsahu návnady, na obalenie povrchu návnady a peliet strúhankou alebo na výrobu pasty.

  Dokáže absorbovať širokú škálu aróm a tekutých prísad a dlhodobo ich uvoľňovať pod vodou.

  Ďalšie informácie

  Veľkosť

  ,

  Vlastnosť

  Potápavé, Varené

  Close Košík
  Close Obľúbené
  Naposledy Zobrazené Close
  Close

  Close
  Navigácia
  Kategórie