Pelet – larva muchy čierneho vojaka – 8 mm – 1kg

7.00 s DPH

Last Sold  8 predané v poslednom 8 hodine

Pelet – larva muchy čierneho vojaka – 8 mm – 1kg.  Bol špeciálne vyvinutý na chov kaprov. Obsahuje všetky bielkoviny, rastlinné a živočíšne zložky, vitamíny, minerálne doplnky a zdroje energie, ktoré z neho robia ľahko stráviteľné a vysoko výživné krmivo pre kapry.

+
 •  Opýtať sa otázku

  Pelet - larva muchy čierneho vojaka - 8 mm - 1kg

  7.00 s DPH

  Opýtať sa otázku

    Dátum doručenia: mar 27 – mar 29

  Zaručená bezpečná platbaTrust

  Popis

  Pelet – larva muchy čierneho vojaka – 8 mm – 1kg je v ponuke výrobcu TTM-Bio a je špičkovým produktom.

  Pelety z lariev muchy čierneho vojaka sú absolútnou novinkou v sortimente TTM-BIO a na rybárskom trhu! Čistá a vysokokvalitná múka vyrobená z lariev čierneho vojaka sa vyznačuje biokonverziou, obsahom bielkovín viac ako 45 %, mimoriadne dobrým zložením esenciálnych aminokyselín a optimálnym pomerom nenasýtených mastných kyselín.
  Môže sa používať po celý rok, ale jeho výnimočná odolnosť sa najlepšie prejaví v teplejších a už teplých vodách.

  Bol špeciálne vyvinutý na chov kaprov. Obsahuje všetky bielkoviny, rastlinné a živočíšne zložky, vitamíny, minerálne doplnky a zdroje energie, ktoré z neho robia ľahko stráviteľné a vysoko výživné krmivo pre kapry.

  Zložky sa pri výrobe melú na čo najjemnejšiu veľkosť častíc. Tým sa zlepšuje stráviteľnosť, trvanlivosť a odolnosť krmiva voči vode. Minerálny premix sa pridáva pred mletím a vitamínový premix sa pridáva po mletí v rôznych fázach procesu miešania, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky a čo najkomplexnejšie krmivo pre ryby.

  Pelet – larva muchy čierneho vojaka – 8 mm – 1kg

  Veľkosť: 8 mm/1 kg


  Čo sú to Pelety?  Čítať viac o peletoch…

  Vysoko atraktívne pelety s okamžitým účinkom a rýchlou rozpustnosťou.

  Sú vyrobené zo 100% extrudovaných zložiek, zaisťujúcich výbornú stráviteľnosť a spoľahlivé fungovanie aj v studenej vode. Kvalitné esencie zvyšujú ich atraktivitu.

  Už niekoľko minút po vhodení do vody začínajú vytvárať atraktívne ľahko sfarbený, aromatizovaný oblak a uvoľňujú drobné čiastočky do stĺpca. Vyznačujú sa pomerne krátkou dobou rozpadu max. niekoľkých hodín (v závislosti od priemeru a teplote vody).

   

  Ďalšie informácie

  Veľkosť

  ,

  Vlastnosť

  Potápavé, Varené

  Príchuť

  Larva muchy čierneho vojaka

  Close Košík
  Close Obľúbené
  Naposledy Zobrazené Close
  Close

  Close
  Navigácia
  Kategórie