Pelet – kyselina maslová-slivka Szatmári – 100 g (DUMBELL)

4.80 s DPH

Last Sold  7 predané v poslednom 16 hodine

Pelet – kyselina maslová-slivka Szatmári – 100 g(DUMBELL) má veľmi vysokú koncentráciu rybej múky a rybieho oleja, takže sú najúčinnejšie v teplých vodách, ale sú optimálne aj na cielený lov jeseterov v chladnejších vodách.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Opýtať sa otázku

  Pelet - kyselina maslová-slivka Szatmári - 100 g (DUMBELL)

  4.80 s DPH

  Opýtať sa otázku

    Dátum doručenia: mar 27 – mar 29

  Zaručená bezpečná platbaTrust

  Popis

  Pelet – kyselina maslová-slivka Szatmári – 100 g(DUMBELL) je v ponuke výrobcu TTM-Bio a je špičkovým produktom.

  Nástrahám značky DUMBELL, vyrobeným výrobcom TTM-Bio, nebudú môcť odolať ani ryby. Ryby, viackrát vylovené a vpustené späť, sa stávajú nedôverčivými voči klasickým nástrahám kvôli ich negatívnym skúsenostiam.

  Táto nová forma nástrahy v nich rozoženie všetky pochybnosti. Ryby sú zvedavé tvory a majú v sebe pud ochrany potravy, ktorú vďaka tejto nezvyčajnej forme peletov môžu rybári využiť a tak sa dopracovať k oveľa rýchlejšiemu záberu.

  Pelet – kyselina maslová-slivka Szatmári – 100 g(DUMBELL)

  Veľkosti: 14/20 mm

  —————————————

  Čo sú to Pelety?

  Pelety halibut majú veľmi vysokú koncentráciu rybej múky a rybieho oleja, takže sú najúčinnejšie v teplých vodách, ale sú optimálne aj na cielený lov jeseterov v chladnejších vodách.

  Jeho zložky poskytujú rybám neustály stimul na kŕmenie a je bohaté na minerály a vitamíny. Má silnú, výraznú rybiu vôňu, ktorá je ideálna na lov veľkých kaprov a jeseterov. Keďže nemá suspendujúce vlastnosti, je vynikajúci na výber veľkosti rýb.

  Čas rozpúšťania je 10-15 hodín aj pri vyšších teplotách vody.

  Vysoko atraktívne pelety s okamžitým účinkom a rýchlou rozpustnosťou.

  Sú vyrobené zo 100% extrudovaných zložiek, zaisťujúcich výbornú stráviteľnosť a spoľahlivé fungovanie aj v studenej vode. Kvalitné esencie zvyšujú ich atraktivitu.

  Už niekoľko minút po vhodení do vody začínajú vytvárať atraktívne ľahko sfarbený, aromatizovaný oblak a uvoľňujú drobné čiastočky do stĺpca. Vyznačujú sa pomerne krátkou dobou rozpadu max. niekoľkých hodín (v závislosti od priemeru a teplote vody).

   

  Ďalšie informácie

  Veľkosť

  ,

  Vlastnosť

  Potápavé, Varené

  Príchuť

  Kyselina maslová – slivka Szatmári

  Close Košík
  Close Obľúbené
  Naposledy Zobrazené Close
  Close

  Close
  Navigácia
  Kategórie