Liquid – kyselina maslová-slivka Szatmári – 500 ml

6.20 s DPH

Last Sold  19 predané v poslednom 18 hodine

Liquid – kyselina maslová-slivka Szatmári – 500 ml je atraktívna kvapalina, ktorá vo vode vytvára intenzívny, farebný zákal.

+
 •  Opýtať sa otázku

  Liquid - kyselina maslová-slivka Szatmári - 500 ml

  6.20 s DPH

  Opýtať sa otázku

    Dátum doručenia: mar 22 – mar 24

  Zaručená bezpečná platbaTrust

  Popis

  Liquid – kyselina maslová-slivka Szatmári – 500 ml

  Liquid je skvelý atraktor slúžiaci hlavne ako booster, alebo ako dip. Je vyrobený tak, aby sa veľmi rýchlo vsiakol do boilies, peliet, PVA pančušiek, rožkového boilies, ciest, pufov a extrúd, alebo do kŕmidlovej zmesi.

  Liquid je atraktívna kvapalina, ktorá vo vode vytvára intenzívny, farebný zákal. Dôležitejšie však je, že uvoľňujúci a rozptyľujúci sa mrak, do vodného prostredia rozširuje nielen príjemné vône, ale aj chute. Ryby veľmi intenzívne vnímajú, vďaka chuťovým zložkám sa u nich inštinktívne spúšťa chuť do jedla a začínajú vyhľadávať v okolí čokoľvek na jedenie.

  Liquid dokáže prevoňať celý vodný stĺpec a pomaly ním prepadáva ku dnu. Skvele sa tak hodí aj pri love na zig-rig. Namočte nástrahu a pri kŕmení pridajte vždy pár kvapiek do rakety – vaše kŕmne miesto bude maximálne atraktívne!

  Liquid – kyselina maslová-slivka Szatmári – 500 ml
  Balenie: 500 ml

  —————————————

  Čo sú to Liquidy?

  Ku všetkým našim dostupným nástrahám boilies sme vyrobili liquidy ktoré k nim pasujú  farbou aj príchuťou. Charakteristická je ich hustota, vynikajúca kvalita a vysoká úspešnosť záberu.

  V našej ponuke môžete nájsť rôzne extrakty, napr. korenisté, rybacie, sladké aj ovocné, vďaka ktorým sa dostanete k vynikajúcim záberom, či už v prírodných vodách alebo v súkromných, intenzívne zarybnených vodách.

  Uzatvárateľné fľaštičky uchovávajú  hodnotné atraktory,  prírodné bielkoviny a cukry, ktoré napomáhajú k lepšiemu tráveniu. Čítať viac o LIQUIDY.

   

   

  Ďalšie informácie

  Príchuť

  Kyselina maslová – slivka Szatmári

  Close Košík
  Close Obľúbené
  Naposledy Zobrazené Close
  Close

  Close
  Navigácia
  Kategórie