DIP Červený – klobásový zázrak – 100 g

4.90 s DPH

Last Sold  19 predané v poslednom 4 hodine

DIP Červený – klobásový zázrak – 100 g je vhodný na dochutenie povrchu nástrahy a vizuálneho tuningovania, na naplnenie PVA sáčku, na vizuálne zdôraznenie charakteru naplneného kŕmidla a krmiva.

+
 •  Opýtať sa otázku

  DIP Červený - klobásový zázrak - 100 g

  4.90 s DPH

  Opýtať sa otázku

    Dátum doručenia: mar 26 – mar 28

  Zaručená bezpečná platbaTrust

  Popis

  DIP Červený – klobásový zázrak – 100 g sa môže použiť na zvýšenie atraktívnosti akejkoľvek nástrahy s háčikom, pričom si vyžaduje len niekoľko minút namáčania. Účinok je okamžitý po príchode do vody a dokonca povzbudzuje hladné ryby k lovu.

  Vďaka svojej hustote je vhodný na dochucovanie peliet, návnad a semien, miešanie do návnadových a tyčinkových zmesí.

  Vysoký obsah pečene, amino komplexné doplnky, vitamíny, esenciálne aminokyseliny, biostimulátory, to všetko prispieva k vynikajúcemu chytaciemu doplnku.

  Tekuté zložky, komponenty, doplnky a ďalšie prísady alebo aj samostatné produkty v tekutej forme sú neoddeliteľnou súčasťou kŕmenia na rybolov. Už od čias, kedy sa začínali ponúkať na trhu produkty špecializované na rybolov, tvorili tekuté produkty dôležitú súčasť výroby návnad a nástrah, alebo finálnej úpravy či dodatočného zvyšovania atraktivity kŕmenia určeného pre lov kaprov, ale aj iných kaprovitých a bielych rýb. Vyberte si boostre, dipy, aktivátory, spreje a suché práškové dipy pre zvýšenie atraktivity nástrah a návnad.

  Rôzne produkty v tejto kategórii ponúkajú odlišné výhody a svoju silnú stránku naplno prejavia pri rozličných podmienkach rybolovu.

  DIP Červený – klobásový zázrak – 100 g
  Balenie: 100 g

  —————————————

  Čo sú to WILD BLOOD DIPy?

  Na širokej škále  od výrobcu TTM-BIO môžete nájsť odteraz aj  Wild Blood Dipy, vhodné na vytvorenie „krvácajúcich“ sa nástrah. Je vyrobený z látok výlučne pre potravinársky priemysel, čo znamená, že neobsahuje žiadne škodlivé látky ani pre ryby, ani pre prírodný a vodný ekosystém.

  Pri vytvorení sme dbali na to, aby tieto Dipy boli dostatočne husté, aby sa vedeli na povrchu nástrahy dobre uchytiť a zároveň, aby dlhodobo pôsobili a  stimulovali ryby na ich konzumáciu.

  Je vhodný na dochutenie povrchu nástrahy a vizuálneho tuningovania, na naplnenie PVA sáčku, na vizuálne zdôraznenie charakteru naplneného kŕmidla a krmiva.

  V momente, keď sa dostane do vody, začne zo seba uvoľňovať arómu a farbu, vďaka ktorej vzbudí pozornosť rýb. Vďaka hustote sa koncentruje v blízkosti háčika, čím sa garantuje, že ryby docielia.

  Čítať viac o DIPoch.

   

   

  Ďalšie informácie

  Príchuť

  Klobásový zázrak

  Close Košík
  Close Obľúbené
  Naposledy Zobrazené Close
  Close

  Close
  Navigácia
  Kategórie