BOOSTER – chili-marhuľa – 150 ml

7.50 s DPH

Last Sold  3 predané v poslednom 4 hodine

BOOSTER – chili-marhuľa – 150 ml aka univerzálne tekuté boostre boli vyvinuté pre výrazné zvýšenie atraktivity boilies, peliet, method mixov a ďalších návnad a nástrah.

+
 •  Opýtať sa otázku

  BOOSTER - chili-marhuľa - 150 ml

  7.50 s DPH

  Opýtať sa otázku

    Dátum doručenia: mar 22 – mar 24

  Zaručená bezpečná platbaTrust

  Popis

  BOOSTER – chili-marhuľa – 150 ml l je vysoko koncentrovaný a koncentrovaný formát príchute, ktorý obsahuje najdôležitejšie stimulátory chuti a atraktory, ktoré sú pre ryby nevyhnutné a neodolateľné.

  Môže sa použiť na zvýšenie atraktivity všetkých nástrah s háčikom, pričom si vyžaduje len niekoľko minút namáčania. Účinok je okamžitý po príchode do vody a aj tie najhladnejšie ryby sú povzbudené k lovu.

  Vďaka svojej hustote je vhodný na dochucovanie peliet, návnad a semien, na miešanie do zmesí návnad a tyčiniek.

  Tieto univerzálne tekuté boostre boli vyvinuté pre výrazné zvýšenie atraktivity boilies, peliet, method mixov a ďalších návnad a nástrah vrátane PVA zmesí (nerozpúšťa PVA).

  Ich zloženie zaisťuje dôkladné nasiaknutie návnad a následné pozvoľné uvoľňovanie atraktorov vo vode. Ich optimálna viskozita napomáha zvýšeniu lepivosti drobných method peliet alebo zasypaniu a obaleniu nástrah ďalšími suchými atraktormi, mixmi alebo extraktmi.

  BOOSTER – chili-marhuľa – 150 ml
  Balenie: 150 ml

  —————————————

  Čo sú to BOOSTERy?

  TTM-BIO výrobcom vyvinutý BOOSTER je extrémne koncentrovanou formou arómy, ktoré obsahujú atraktory a stimulanty, ktoré zatraktívňujú záujem o návnadu a zároveň aj stimulujú chuťové vnemy rýb, dokonca aj v situácii, keď nepociťujú hlad. Sú pre ryby neodolateľné a nevyhnutné.  Vďaka nim sa môže zvýšiť príťažlivosť háčikov a nástrah. Navlhčenie nástrah zaberie len niekoľko minút. V momente, keď sa dostane do vody, začne pôsobiť a niekoľko zvyšuje pravdepodobnosť záberu.

  Vďaka svojej hustote je vhodný na aromatizovanie peliet, boiliesov a zŕn, zmiešanie krmív  a lepenie stick mixov. Je ekologicky nezávadná. Sú vhodné pre PVA programy.

  Čítať viac o BOOSTER.

   

   

  Ďalšie informácie

  Príchuť

  Chili-marhuľa

  Close Košík
  Close Obľúbené
  Naposledy Zobrazené Close
  Close

  Close
  Navigácia
  Kategórie