Boilies – VegAnanás – 1 kg

13.10 s DPH

Last Sold  12 predané v poslednom 17 hodine

Boilies s príchuťou  – Vegananás  – je v ponuke výrobcu TTM-Bio špičkovým produktom.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Opýtať sa otázku

  Boilies - VegAnanás - 1 kg

  13.10 s DPH

  Opýtať sa otázku

    Dátum doručenia: mar 26 – mar 28

  Zaručená bezpečná platbaTrust

  Popis

  Boilies – VegAnanás – 1 kg

  Boilies VegAnanás bude pre mnohých rybárov veľmi obľúbeným produktom od výrobcu TTM-Bio. Vďaka jej sladkej aróme a príchute ananásu im ryby nebudú môcť odolať. Je   univerzálnou nástrahou, ktorá dokazuje svoju vynikajúcu účinnosť v každom počasí.

  Je vhodná na použitie  počas celého roka, aj v najchladnejších vodách, nakoľko množstvo oleja s tendenciou stuhnutia je minimálna.

  Táto nástraha bola svojím obsahom vytvorená a optimalizovaná tak, aby mohla dlhodobo pomáhať v zachovaní kondície celého vodného ekosystému, aby neohrozovalo zdravie rýb. Obsahujú  také tekuté prísady, prirodzené bielkoviny a cukry, ktoré napomáhajú tráveniu rýb a zlepšujú ich imunitný systém, a zároveň hodnotné prísady ich budú dlhodobo stimulovať a lákať na ich skonzumovanie.

  Základná zmes Boilies – VegAnanás – 1 kg je bohatá na rastlinné bielkoviny. Vďaka drobným semienkam a špeciálnym atraktorom  sa stávajú neodolateľnými v každom počasí.

  —————————————

  Čo je to Boilies?

  Boilies je špeciálna rybárska nástraha a návnada z vareného cesta a ďalších prísad, medzi ktoré môže patriť rybie mäsomliekoobilniny alebo zelenina. Často sa primiešavajú aj vajíčka ako spojivo. V priemyselných krmivách sú tiež obvykle primiešané aromatické látky, rôzne posilňujúce arómy a esencie. Boilies má vždy guľatý tvar, ktorý umožňuje jeho lepšie prijímanie rybami, najčastejšie kaprami. Čítať viac o Boilies…

   

   

  Ďalšie informácie

  Veľkosť

  , , ,

  Vlastnosť

  Potápavé, Varené

  Príchuť

  Ananás

  Sklad.Číslo: N/A Kategória: , , , ,
  Close Košík
  Close Obľúbené
  Naposledy Zobrazené Close
  Close

  Close
  Navigácia
  Kategórie