Boilies – NATURA – 1 kg

14.70 s DPH

Last Sold  2 predané v poslednom 8 hodine

Boilies s príchuťou natura je v ponuke výrobcu TTM-Bio špičkovým produktom  pre otepľujúce sa vody a pre vody s letnou teplotou.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Opýtať sa otázku

  Boilies - NATURA - 1 kg

  14.70 s DPH

  Opýtať sa otázku

    Dátum doručenia: mar 27 – mar 29

  Zaručená bezpečná platbaTrust

  Popis

  Boilies – NATURA – 1 kg

  Boilies „natura“ je skutočne kurióznym produktom  v ponuke od výrobcu  TTM-BIO.   Okrem vynikajúcej kávovej arómy nosí v sebe aj jej priaznivé a hodnotné vlastnosti. V nej nachádzajúca sa čistá esencia kofeínu urýchľuje metabolizmus a trávenie rýb.

  Je vhodná na použitie  počas celého roka, aj v najchladnejších vodách, nakoľko množstvo oleja s tendenciou stuhnutia je minimálna.

  Táto nástraha bola svojím obsahom vytvorená a optimalizovaná tak, aby mohla dlhodobo pomáhať v zachovaní kondície celého vodného ekosystému, aby neohrozovalo zdravie rýb. Obsahujú  také tekuté prísady, prirodzené bielkoviny a cukry, ktoré napomáhajú tráveniu rýb a zlepšujú ich imunitný systém, a zároveň hodnotné prísady ich budú dlhodobo stimulovať a lákať na ich skonzumovanie.

  Základná zmes Boilies – natura – 1 kg je bohatá na rastlinné bielkoviny. Vďaka drobným semienkam a špeciálnym atraktorom  sa stávajú neodolateľnými v každom počasí.

  —————————————

  Čo je to Boilies?

  Boilies je špeciálna rybárska nástraha a návnada z vareného cesta a ďalších prísad, medzi ktoré môže patriť rybie mäsomliekoobilniny alebo zelenina. Často sa primiešavajú aj vajíčka ako spojivo. V priemyselných krmivách sú tiež obvykle primiešané aromatické látky, rôzne posilňujúce arómy a esencie. Boilies má vždy guľatý tvar, ktorý umožňuje jeho lepšie prijímanie rybami, najčastejšie kaprami. Čítať viac o Boilies…

   

  Ďalšie informácie

  Veľkosť

  ,

  Vlastnosť

  Potápavé, Varené

  Príchuť

  Natura

  Sklad.Číslo: N/A Kategórie: , Značka:
  Close Košík
  Close Obľúbené
  Naposledy Zobrazené Close
  Close

  Close
  Navigácia
  Kategórie