Boilies – čučoriedka pečeň – 1 kg

13.10 s DPH

Last Sold  19 predané v poslednom 17 hodine

Boilies s príchuťou Čučoriedka-Pečeň je v ponuke výrobcu TTM-Bio špičkovým produktom  pre otepľujúce sa vody a pre vody s letnou teplotou.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Opýtať sa otázku

  Boilies - čučoriedka pečeň - 1 kg

  13.10 s DPH

  Opýtať sa otázku

    Dátum doručenia: mar 22 – mar 24

  Zaručená bezpečná platbaTrust

  Popis

  Varená nástraha Boilies – čučoriedka pečeň – 1 kg

  Boilies s príchuťou Čučoriedka-Pečeň je v ponuke výrobcu TTM-Bio špičkovým produktom  pre otepľujúce sa vody a pre vody s letnou teplotou.

  Tieto koncentráty, obsahujúce hovädziu pečeň a trpkú príchuť čučoriedok, budú vedieť oceniť a  najlepšie využiť najmä kaprári.

  Táto nástraha bola svojím obsahom vytvorená a optimalizovaná tak, aby mohla dlhodobo pomáhať v zachovaní kondície celého vodného ekosystému, aby neohrozovalo zdravie rýb. Obsahujú  také tekuté prísady, prirodzené bielkoviny a cukry, ktoré napomáhajú tráveniu rýb a zlepšujú ich imunitný systém, a zároveň hodnotné prísady ich budú dlhodobo stimulovať a lákať na ich skonzumovanie.

  Základná zmes Boilies – čučoriedka pečeň – 1 kg je bohatá na rastlinné bielkoviny. Vďaka drobným semienkam a špeciálnym atraktorom  sa stávajú neodolateľnými v každom počasí.

  —————————————

  Čo je to Boilies?

  Boilies je špeciálna rybárska nástraha a návnada z vareného cesta a ďalších prísad, medzi ktoré môže patriť rybie mäsomliekoobilniny alebo zelenina. Často sa primiešavajú aj vajíčka ako spojivo. V priemyselných krmivách sú tiež obvykle primiešané aromatické látky, rôzne posilňujúce arómy a esencie. Boilies má vždy guľatý tvar, ktorý umožňuje jeho lepšie prijímanie rybami, najčastejšie kaprami. Čítať viac o Boilies…

   

  Ďalšie informácie

  Veľkosť

  , , ,

  Vlastnosť

  Potápavé, Varené

  Príchuť

  Čučoriedka pečeň

  Sklad.Číslo: N/A Kategória: Značky: , ,
  Close Košík
  Close Obľúbené
  Naposledy Zobrazené Close
  Close

  Close
  Navigácia
  Kategórie